خیابان اصلی کیانپارس،بین خیابان دوم وسوم غربی،ساختمان زرین.طبقه چهار واحد شانزده
        06133384746  

09036111004 

 

 

شما این حق را  دارید که در اسرع وقت درمان ومراقبت مطلوب واستاندارد دندانپزشکی  را به صورت موثر و همراه با احترام کامل  وبدون توجه به عوامل نژادی، فرهنگی، مذهبی،ملیتی، از ما انتظار داشته باشید.

شما این حق را دارید که درمان به طور منظم به شما ارائه شود  و در یک مدت زمان معقول  درمان دندانپزشکی شما و با توجه به محدودیت های موجود تکمیل گردد.

 شما این حق را دارید که یک کپی از اطلاعات موجود در پرونده دندانپزشکی خود را داشته باشد.

شما این حق را دارید که از هزینه تقریبی درمان قبل از شروع درمان مطلع شوید و باید این را درک کنید که ممکن است هزینه برخی خدمات درمانی با توجه به تغییراتی که ممکن است در طرح درمان ایجاد شود پیش از پایان درمان تغییر یابد .

شما این حق را دارید که در مورد طرح درمان انتخاب شده و درمان جایگزین آن  توضیحات لازم ودر حد قابل درک  خود را دریافت کنید و یا در صورت تمایل این اطلاعات به یکی از وابستگان شما داده شود. پس از دریافت این توضیحات شما مختارید که طرح درمان را قبول یا رد کنید و هیچ اجباری در امضای رضایت نامه قبل از شروع درمان ندارید وبدیهی است تا قبل از امضا رضایت نامه درمانی برای شما انجام نخواهد شد .البته درمانهایی که حالت  اورژانس واضطرار دارند یا اقداماتی که جهت تشخیص وطراحی طرح درمان ضرورت دارند قبل از امضا رضایت نامه ممکن است انجام شود.

شما این حق را دارید که از نیازهای درمانی دندانهای خود و گزینه های مختلف جهت درمان آنها مطلع شوید و در انتخاب شیوه نهایی درمان مشارکت نمایید. همچنین  اطلاعات لازم را در مورد خطراتی که با عدم درمان آن دندانها  مواجه میشوید را دریافت کنید.

شما این حق را دارید که تمام اعضای تیم درمانی خود (از جمله دندانپزشک، دستیار دندانپزشک ، تکنیسین دندانپزشک ،منشی پذیرش)را بشناسید، به طور مثال از نام آنها مطلع شوید.این حق را دارید که در مورد چگونگی دریافت کمک از آنها  در زمانی که با یک وضعیت اورژانس دندانپزشکی مواجه میشوید به شما اطلاع رسانی شود.

شما این حق را دارید که در مورد مراقبتهای مورد نیاز پس از تکمیل درمان اطلاعات لازم را دریافت کنید

شما این حق را دارید که با تمایل شخصی وعدم تهدید سلامتی آحاد جامعه طبق موازین قانونی رضایت شخصی خود را از خاتمه درمان را اعلام ویا به دیگر مراکز درمانی مراجعه کنید

شما حق دارید جهت حفظ حریم شخصی خود از محرمانه ماندن محتوی پرونده پزشکی، نتایج معاینات و مشاوره های بالینی جز در مواردی که براساس وظایف قانونی از گروه معالج استعلام صورت میگیرد اطمینان حاصل نمایید.

شما حق دارید از راز داری پزشک و دیگر اعضای تیم معالج برخوردار باشید لذا حضور بالینی افرادی که مستقیما در روند درمان شرکت ندارند موکول به کسب اجازه شما خواهد بود

شما حق دارید در صورت ارجاع به سایر مراکز دندانپزشکی ، قبلا از مهارت کادر درمانی آن مرکز، تعرفه ها و پوشش بیمه ای خدمات درمانی آنجا مطلع شوید

مسوولیتهای شما به عنوان یک بیمار دندانپزشکی

اطلاعات کامل و دقیق در مورد خود  که از شما درخواست میشود و میتواند شامل نام کامل، آدرس، شماره تلفن، تاریخ تولد، و نوع بیمه ای که دارید باشد را به ما ارائه کنید.

اطلاعات مناسب و صحیح در مورد تاریخچه پزشکی و دندانپزشکی  خود را ارائه کنید.

اطلاعات دقیق و به موقع در مورد هر گونه تغییر در شرایط  سلامت خود را ارائه  کنید.

از تمام دستورات و توصیه ها وطرح درمانی که در ابتدای درمان با آن موافقت کرده اید پیروی کنید

در  تمام جلساتی درمانی که به شما نوبت داده میشود به موقع حضور پیدا کنید  ودر صورتی که نمیتوانید طبق برنامه در مطب حضور پیدا کنید در فاصله زمانی مناسب (حداقل 24 ساعت قبل) قرار ملاقات خود را لغو کنید.در صورتی که چندین جلسه بدون هماهنگی وقت ملاقات خود را لغو کنید متاسفانه ناچاریم همکاری خود را با شما لغو کنیم واز پذیرش شما جهت ادامه درمان معذور خواهیم بود

به تمام تعهدات مالی  خود در قبال درمانها ومراقبتهای دندانپزشکی به شما ارائه میشود پایبند باشید

به حقوق سایر بیماران وکادر درمانی احترام بگذارید.

مطمئن شوید که طرح درمان ارائه شده وآنچه که کادر درمانی  از شما در قبال درمان ارائه شده انتظار دارد را به روشنی فهمیده اید.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
0

تاریخ: چهار شنبه 01 فروردین 1397     بازدید ها: 1691     دسته: مطالب اموزشی     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
نظر شما

captcha
طراحی و پیاده سازی: راد وب